×

Kalite Politikası

Yönetimimiz uluslararası TS EN ISO  9001:2015 VE  TS EN ISO 14001:2015 standartlarının ,yasal mevzuatların ve müşterilerinin gerekliliklerini karşılayan , kuruluşun bağlamının tüm gerekliliklerini yerine getirmeyi misyon edinmiş mesleki ve teknik birikime sahip profesyonel kadrosu ile müşterilerine, yüksek düzey ve kalitede ürün ve hizmet vermeyi taahhüt eder.

Kalite yönetim sistemimiz müşteri odaklı çalışmayı misyon edinmiş , bölüm sorumlularına bu sistemin işletimi konusunda lider olmayı esas kılmış , personelin işletme kültürüne bağımlılığı için yapılan çalışmaları sürekli kılan ; proses yaklaşımlı  ,sürekli iyileştirme yapan, kanıt esaslı kararlar alan  ,iç ve dış müşterilerle ilişkileri yönetebilen bir sistem oluşturmuş ve sürekliliğini sağlamaktadır.

Sürekli iyileşmek ve kalitemizi yükseltmek öncelikli amacımız olup , nihai ürün ve hizmetleri etkileyecek her süreçte seçici ve kuralcı davranmak, çalışanların eğitimlerini daimi kılmak, müşterilerden geri besleme alarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve sektörün lider kuruluşu olmak kalite politikamızdır.

Tüm personelin bu sistemin dokümanlarını öğrenmeleri ve yazılı politika, usul ve esaslara göre çalışmalarını yürütmelerini sağlanmaktadır. Şirket yönetimi bu noktada personelin gelişimini sürekli eğitimler ile destekler ve personelinin gelişimi, işi sevmesi ve kendisini sürekli geliştirmesi sağlanır.

 

Yönetim Kurulu Başkanı